تست‌های غربالگری کرونا COVID-19

29-Research

بسیاری از مشاغل به منظور بقاء کسب و کار خود به دورکاری روی آورده ­اند، برخی نیز دچار ورشکستگی یا تعطیلی مطلق شده‌اند. مقایسه ارزش زندگی افراد و امنیت اقتصادی کار آسانی نیست، اما تلفات یک اقتصاد بیمار می تواند مخرب­ تر از تبعات پاندمی حاضر باشد.

چگونه می توان از ایستادن چرخ اقتصاد جلوگیری کرد؟

«تستِ من» با مدیریت هوشمند سرمایه ­های انسانی و تفکیک ناقلین بدون علامت و افراد مشکوک به بیماری، از پرسنل سالم، درکنار پایش بهبودی مبتلایان، به کسب و کارها کمک می کند تا با کمترین هزینه از بحران حاضر عبور نمایند.
ما با بهره گیری از تجربه و دانش تیم های متخصص و زیرساخت های مناسب، آزمایش های غربالگری را برای کمک به تصمیم­‌گیری صحیح مدیران کسب و کارها ارائه می­‌دهیم.

چرا تستِ‌من ؟

انواع تست های تشخیصی کرونا

تست سرولوژی کرونا تست من

تست سرولوژی:

اگر ویروسی وارد بدن شما شود سیستم ایمنی با تولید آنتی ­بادی تلاش می کند با آن مقابله کند. اگر در زمان حال یا گذشته با ویروس کرونا (COVID 19) برخورد کرده باشید، در خون شما آنتی ­بادی مرتبط با آن ویروس تولید می­ شود، در نتیجه با یک آزمایش خون ساده از حضور آنتی ­بادی IgM و IgG آگاه خواهید شد.

تست مولکولی (PCR):

ویروس کرونا (COVID 19) معمولا در سیستم تنفسی قرار می گیرد. با تست PCR شما متوجه خواهید شد که به بیماری کرونا مبتلا هستید یا خیر. نمونه گیری PCR با سواب مخصوص از بینی و گلو انجام می ­شود و حضور ماده ژنتیکی ویروس را در نمونه افراد بررسی می ­کند، اما نمی ­تواند چشم ­اندازی از مقاومت بدن شما نسبت به ویروس ارائه دهد.

تست مولکولی (PCR) کرونا تست من

COVID-19

جدیدترین اخبار مربوط به ویروس کرونا

تستِ من

#امیکرون

سرایت‌پذیری سویه امیکرون بالاتر از سویه دلتاست اما خوشبختانه درگیری ریوی کمتری داره و میزان بستری شدن بیماران در بیمارستان هم کمتره. توی این پست

متن کامل خبر >>
کرونا

جدیدترین علایم کرونا چیست؟

به گزارش برنا؛ کوفتگی و کسالت یکی از شایع‌ترین مشکلات اولیه بیماران مبتلا به کروناویروس است. پیامدهای طولانی مدت بیماری کووید ۱۹ به خوبی موردمطالعه

متن کامل خبر >>